Перейти к содержанию

"Що таке рейдерство?" )))


Рекомендуемые сообщения

 

Министр внутренних дел Василий Цушко считает своим достижением снижение количества рейдерских атак на предприятия.

 

Об этом заявил на Всеукраинском совещании операторов охранного рынка в понедельник, 5 марта.

 

"Я могу гордится тем, что с моим приходом рейдерские атаки в Украине практически прекратились", - сказал Цушко.

 

Он призвал охранные структуры объединиться для усиления борьбы с рейдерством.

 

"Если вы охранные структуры, то я вас призываю к тому, чтобы там, где мы на стыке, мы должны обеспечить безопасность. Хаос никому не нужен", - сказал Цушко, обращаясь к охранным фирмам.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Міністр внутрішніх справ України Василь ЦУШКО переконаний, що скоротити останнім часом кількість рейдерських атак на підприємства вдалося завдяки зміні керівництва МВС.

 

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні під час виступу на Всеукраїнській нараді представників недержавних охоронних структур в Києві.

 

“Я можу пишатися тим, що з моїм приходом рейдерські атаки в Україні практично припинилися”, - сказав В.ЦУШКО.

 

“Що таке рейдерство?” - звернувся він із запитанням до присутніх і сам відповів на нього: “Це - відлякування інвесторів!” “А тому ми повинні спільно (МВС і недержавні охоронні структури – УНІАН) дати відсіч цьому!”, - додав міністр.

 

В.ЦУШКО закликав охоронні структури спільно з МВС забезпечувати безпеку. “Хаос нікому не потрібен”, - наголосив міністр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...