Перейти к содержанию

А будет ли на самом деле?


Рекомендуемые сообщения

Ув. Теоретик! Я задал вопрос по поводу того что творится , потому как это есть моя Родина. Може Пан Роман Жестокий и считает себя националистом, ну наезжать то зачем? Вот ув. (оказывается еще и земляк) CI-KP и попытался разъяснить да и охладить пыл заблуждающемуся. Можно я по своему?

Чого тобi, чоловiче, треба. Спитав у людей, бо душою болiю. Знаеш - говори, не знаеш - то помовч краще, а то як злидень кидаешся на всiх, та тiльки землякiв позориш. I шо тобi ВВ зробив поганого? Ну i я ВВ, так що ж менi тепер у вирiй летiти? Ви там самi в краiнi не можете розiбрати хто злодiй, а хто святий, а хочете щоб другi розiбралися.

З великою повагою до шановних панiв... ВВ style_emoticons/default/smile1.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Ответов 70
  • Создана
  • Последний ответ
Не в обиду будет сказано россиянам, Вы так и не поняли, что "оранжевая революция" и " майдан " являются и состоят  из личной  позиции каждого гражданина, личной реакцией на конкретные преступные действия властей не имеющей  политической окраски, а только криминальную природу.

33602[/snapback]

 

Интересно, ув. Роман Жестокий правда так думает или это очередная попытка прокачки?

Если попытка, то понятно. Если думает, то попал явно не на тот форум.

 

Кстати, по поводу поняли и не поняли, ув. Роман Жестокий обратитесь к трудам доктора филологических наук, профессора, зав. кафедрой международных коммуникаций и связей с общественностью Института международных отношений КИЕВСКОГО университета им. Т. Шевченко, господина Почепцова.

 

хотя бы к этому http://www.zipsites.ru/books/pocheptsov_te..._kommunikatsii/

а, лучше к этому http://lib.mexmat.ru/books/18351

а, еще лучше вот к этому http://www.gdepokupki.ru/books/lab/103613.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ув. Теоретик! Я задал вопрос по поводу того что творится , потому как это есть моя Родина. Може Пан Роман Жестокий и считает себя националистом, ну наезжать то зачем? Вот ув. (оказывается еще и земляк) CI-KP и попытался разъяснить да и охладить пыл заблуждающемуся. Можно я по своему?

Чого тобi, чоловiче, треба. Спитав у людей, бо душою болiю. Знаеш - говори, не знаеш - то помовч краще, а то як злидень кидаешся на всiх, та тiльки землякiв позориш. I шо тобi ВВ зробив поганого? Ну i я ВВ, так що ж менi тепер у вирiй летiти? Ви там самi в краiнi не можете розiбрати хто злодiй, а хто святий, а хочете щоб другi розiбралися.

З великою повагою до шановних панiв... ВВ style_emoticons/default/smile1.gif

33651[/snapback]

 

 

Чого мені треба? Свободи, поваги, рівності перед законом усіх не на папері, а в житті, справедливого суду, а не продажного, відсутності системі при якій за дозволами на здійснення підприємницької діяльності потрібно ходити на поклін до чіновика, справедливого підрахунку голосів на виборах, відсутності у владі раніше судимих, відсутності у владі родичів, кумів, сватів, а головне правди.

Мовчати? Нас та наших дідів і прадідів вчили тільки мовчати.

"як злидень кидаешся на всiх, та тiльки землякiв позориш. I шо тобi ВВ зробив поганого?"

Ні на кого не кидаюсь.Намагався пояснити.

Що зробив мені ВВ тобто президент Путин Владимир Владимирович? Відключив газ на новий рік, безумовно це був братерський вчинок, необхідна дія на новий рік. Ой, що мені за це тепер буде?

Знову відключать газ на новий рік? За мої слова чи за те, що не за тих проголосували? Я сміюся з Ваши ВВ, свободу можна втопити в крові, а заморити її

не можливо.

Земляків позорю? Чим саме? Може тим, що сказав своє слово, висловив свою позицію, яка не співподає з тим, що показує російське телебачення? Тоді шановний у Вас проблема - Ви не свободна людина.

А відносно звернення до менє "пан", то Я такий же пан, як Ви товарищ.

Є дуже гарне звернення- громадянин чи для Россії це звернення нічого не значить? Это самое почетное обращение человека к человека.

Говорю для ВСІХ россіян Я, ми українці Вам не вороги, навіть, якщо не любим тих, кого ВАША влада підтримує. І це не зможе змінити ніхто, ні россійськи шовінисти, ні українські націоналісти.

На спроби "гримера" чи "спеціаліста" зробити з мене націоналіста, який ненавидить Россіян, навіть відповідати не бажаю, бо йому так промили мізки, що для нього, хтоб не заговорив українською і не те, що написали за нього

УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІСТ.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мда... форум медленно скатывается в пропасть. Разглагольстования на тему околополитического бреда становится уже нормой поведения, жаль, жаль... Это так реплика. Для себя решил буду тупо стебаться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемые форумчане. 10 октября - Всемирный День психического здоровья. Предлагаю всем, кто еще "при памяти" согласиться с тем, что нас, москалів просто жаба давить, що в них перемогла демократія и на том тему загнать в игнор или сменить ее на менее параноидальную.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.


×
×
  • Создать...